Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Kvalitní maďarská potahovací hmota s krásně černou barvou a příjemným mandlovým aroma. Je perfektní na potahování jakýchkoliv dortů, naopak se nehodí na modelování figurek a růží. Má naprosto perfektní vlastnosti. Lze ji použít okamžitě. Níže uvádíme postup pro zpracování potahovací/modelovací hmoty:1) Hmotu je potřeba vždy vyjmout z obalu. Zjištění tuhosti stiskem zabaleného sáčku s potahovací hmotou, bohužel není dostačující. Všechny hmoty v obalu působí "ztvrdle".2) Samotnou hmotu je potřeba zpracovat v rukou hnětením. Podle značky/výrobce konkrétní hmoty se liší i doba hnětení potřebná pro změknutí hmoty. Uvedeme 2 příklady:- Hmota značky Kelmy - je velmi poddajná hmota, postačí hnětení v řádu desítek vteřin (cca do 1 minuty).- Hmota značky SmartFlex - je velmi tuhá hmota, je potřeba hníst cca 20 - 25 minut.- Ostatní hmoty se obvykle pohybují mezi dvěma výše uvedenými3) Důrazně upozorňujeme, že NENÍ MOŽNÉ pro změknutí hmoty použít vodu, rozehřát ve vodní lázni či v mikrovlnné troubě. Použitím jakéhokoliv z těchto uvedených prostředků dojde ke zničení hmoty!


Složení: voda, práškový cukr, glukozový sirup, agar-agar E406, rostlinný tuk,konzervatní prostředek kaliumsorbát E202, barvivo E171, mandlové aroma.Výživové údaje na 100g výrobku: Energie 1853kJ, 438,9kcal, tuky 9,93g z toho nasycené mastné kyseliny 8,94g, sacharidy 87,29g z toho cukr 64,2g, vláknina <0,40g, bílikoviny <0,10g, sůl (sodíkX2,5)0,00825mg.


Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

voda, práškový cukr, glukozový sirup, agar-agar E406, rostlinný tuk,konzervatní prostředek kaliumsorbát E202, barvivo E171, mandlové aroma

Alergeny skořápkové plody

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva černá
Výrobní společnost
Új-Stefánia Bt.
Szentedrei út 89 Budapešť 1007
gergely.illes@georgesfondant.com
www.georgesfondant.com

Recenze

????
Měl jsem obavy z obalu, jestli hmota nebude tvrdá a nedostane se do ní vzduch. Ale opak byl pravdou. Hmota je macatá na první dotek. Skvělé. Doporučuji.
Spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Potahovací hmota oranžová 250g - Odense

Potahovací hmota oranžová Odense. Balení 250 g.

183 Kč
73.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Halloweenské zápichy lepky 8ks

Dodej cupcakes, muffinům i dortům výraznou halloweenskou atmosféru pomocí barevných zápichů s motivy

54 Kč

Není skladem

Cukrové oči 14g

Cukrové oči. Balení 14 g.

67 Kč
478.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Oranžová - 25 g


115 Kč
460 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota K2 na dorty 1 kg černá - K2

1 kg potahovací hmoty na ozdobení různých dortů.

187 Kč
18.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Silikonová formička 11x9,5cm - kostlivec - Cakesicq

Silikonová formička kostlivec od Cakesicq.

178 Kč

Skladem > 5 ks